| Cosmin_Golita_1999 a întrebat:

Hei! Am instalat Counter Strike Warozone,totul a mers,jocul merge, dar nu il pot dezinstala.Nu imi apara nici in All programs, nici in panou de control.In folderul jocului sunt o groaza de fisiere dar nu apara unistall.exe.Ce sa ma fac! Vreau un raspuns cat mai rapid va rog!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Click dreapta pe folderul jocului - delete. Dupa instalezi cu cclaner si ii dai sa scaneze fisierele si registri si ai scapat de cs.

1 răspuns:
| Mirel1994 a răspuns:

Uita-te in folderul jocului si vezi daca ii cumva o incnita cu numele "Uninstall". Daca nu, stergi folderul cu tot cu joc si gata happy