| VldB a întrebat:

Hei am instalat farcry 3 m-am jucat vreo doua ore dupa care am iesit din joc si cand am intrat iar nu mi-a ramas salvat nimic din ce am facut pana atunci, a trebuit sa incep de la inceput jocu

Jocu e cumparat din magazin. help please

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la servere ( cred eu)! Mie imi aparea de multe ori in mijlocul jocului sa ma conectez la server si chestii din astea! Probabil o sa iti apara si tie! Oricum cauta pe youtube! Sunt sigur ca eu acolo am gasit! Stiu ca te duceai undeva intr-un folder "ascuns" si te duceai in folder-ul Far Cry 3 si intrai intr-un Notepad! Si acolo scrie ceva, o litera (de ex : Fq = 46) si tu trebuia sa schimbi in 48! Dar stiu ca metoda asta nu a mers din prima!(Nu stiu nici daca asta am folosit-o)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca nu prea are legatura cu intrebarea dar :
O sa duci vremuri grele! Cat am stat eu sa fac Far Cry 3 sa se salveze...
Am stat vreo 3 luni pana l-am facut sa se salveze!?!
Si m-a tinut vreo saptamana asa ca dupa nu se mai salva! Din pacate nu mai stiu ce i-am facut!

| VldB explică (pentru anonim_4396):

Inteleg, dar al meu e cumparat din magazin, nu ar trebui sa am probleme cu el (zic eu...) e foarte ciudat sad

| VldB explică (pentru anonim_4396):

Ook

| anonim_4396 a răspuns (pentru VldB):

E de la servere ( cred eu)! Mie imi aparea de multe ori in mijlocul jocului sa ma conectez la server si chestii din astea! Probabil o sa iti apara si tie! Oricum cauta pe youtube! Sunt sigur ca eu acolo am gasit! Stiu ca te duceai undeva intr-un folder "ascuns" si te duceai in folder-ul Far Cry 3 si intrai intr-un Notepad! Si acolo scrie ceva, o litera (de ex : Fq = 46) si tu trebuia sa schimbi in 48! Dar stiu ca metoda asta nu a mers din prima!(Nu stiu nici daca asta am folosit-o)