| HεεЌεЯε a întrebat:

Hei!
Am M2BOB si cand intru ma scoate dupa 5 min,apoi intra iar singur, exista vreo versiune sau update mai nou de 2.2.2?
daca da,lasati un link, sau versiunea 2.2.2 este pentru windows 7?
Eu am Windows XP SP3 si vad ca nu merge.
Si la altele zice:
Login Database
Sau : Download latest version(dar eu am o versiune mai mare)
Deci ce e de facut?

1 răspuns:
| nykuZZZ a răspuns:

Trimite sms la 7465 cu textul IMP 15514915 valabil in orice retea si primesti premium permanent la el, si merge perfect. eu ce-l putin am platit pentru el si a meritat. am facut lv 82 pe aries. incearca-l si tu. cand trimiti sms o sa primesti un link de unde sa downloadezi premiumul. mai departe vezi tu.merita