| EmmyTommev a întrebat:

Hei
Am primit de la Mosu un sims 3 starter pack cu 3 CD- uri.
L.am instalat si nu stiu ce trb sa fac, imi arata avatarul niste case si cam atat nu prea pot sa interactionez cu alte avatare. Am vazut ca iti poti face familii poti face tot felul de chestiu...
Stiu ca iti trebuie si niste extensii...
Dar vreau sa stiu daca doar atat se poate face pe starter pack si daca are cineva sa imi spumeti cum incep toate chestiile cu familie si etc
ms
funda

1 răspuns:
| SteelGamingRomania a răspuns:

Dupa ce incepi jocul(adica alegi harta), ai in josul ecranului create character(ceva de genul) si acolo iti faci familia