| Elenaax a întrebat:

Hei! Am si eu o problema legata de un joc! Cred ca o parte dintre voi stiti jocul care ii faci farse lui vecinul. Il am in varianta 2.
L-am instalat si cand sa dau click pe el imi zice ca nu am disk. " No CD"
Imi zice si mie cineva ce pot sa fac? L-am luat de pe un program si dupa s-a instalat cu cartile si acum il am pe dextop ( icoana cu imaginea jocului)
Sper sa am un raspuns corect! Dau funda la cel care ma ajuta si care are raspunsul bun!

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Mai stii cartile alea pe care le-ai dezarhivat si a iesit un folder?! Intrii in folderul ala si acolo este un alt folder numit Crack sau Bin.Intrii in el, copiezi tot de acolo si il bagi in folderul unde s-a instalat jocul (C/Program Files/"numele jocului", cel mai adesea).

2 răspunsuri:
| 保羅 a răspuns:

Pai iti trebuie daemon tols sa bagi disku

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Iti trebuie un crack