| Jasmiiiinnne a întrebat:

Hei... Am un CD cu GTA. Cand incerc sa-l bag in comp sa-l instalez mi se deschide in winrar... Si nu stiu cum sa-l instalez, imi puteti explica? puppy dog eyes FUNDA.

Răspuns Câştigător
| oODonViperOo a răspuns:

Hey...dai click dreapta pe el si dai pe "Extract Here" sau pe "Extract To" daca vrei intr-un loc anume. Sper sa te descurci...

| Jasmiiiinnne explică (pentru oODonViperOo):

Am rezolvat deja, am si jucat jocul rolling on the floor. Multumesc oricum :*. Cu ajutorul unui prieten am reusit big grin.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Jasmiiiinnne):

Ma bucur ca ai rezolvat problema, ne dai si noua o funda?laughing

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

rolling on the floor dai pe executabil in winrar...

| Jasmiiiinnne explică (pentru DenisIonut01):

Chiar nu ma pricep la astea laughing). O sa incerc. Mersi :* laughing

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Jasmiiiinnne):

Sti sa instalezi un program? (este vorba de un program care imi permite sa intru in pc la tine)

| Jasmiiiinnne explică (pentru DenisIonut01):

Nu-i nevoie. Daca nu reusesc. O sa chem pe cineva sa ma ajute big grin.