| Doareu2804 a întrebat:

Hei! An vazut de mult acest lucru doar ca nu inteleg exact ce este si daca persoanei respective ii apare ceva pe profil daca il adaug in lista de interese. (pe facebook) Daca intri pe profilul unei persoane undeva acolo scris "Adauga in lista de interese" curiozitatea mea este ce inseamna acest lucru?

1 răspuns:
| Grimmjow69 a răspuns:

In momentul in care adaugati pe cineva in listele de interes acea persoana nu trebuie sa fie prieten, dupa care ati adaugat-o sau nu intr-o lista de interes, in acel moment puteti primi reclame de la respectiva organizatie/persoana pe wall.