| InYourMemories a întrebat:

Hei! Buna TPU.Cine joaca sau a jucat zoomumba:
1.Cine imi poate da niste coduri
2.Cum pot sa fac mai multi banuti, si cum pot creste mai repede

In zoomumba ma numes InYourMemories bagati-ma la prieteni. FUDITA pentru optiuniile care merg.

3 răspunsuri:
| popadenys00 a răspuns:

Iti zic eu :
la intrebarea 1:
Scuze ca te dezamagesc dar codurile bonus sunt rare si le poti folosi doar cand este un event special. Ca sa stii cand este event, dai pe forum la anunturi oficiale si daca ii ceva nou te uiti si daca precizeaza cod bonus e ok.big grin
intrebarea 2:
bani ii obtii de la cladirile speciale dar nu obtii multi. Faci sarcini in care iti da bani. Zooroni se obtin astfel:
Pai zooroni ii faci cand treci lvl de la 11 in sus sau de la unele sarcini(care sunt foarte rare)care iti dau zooroni...mai este o metod. daca dai super medicamente sau hrana super e posibil sa iti deie zooroni...cu codurile bonus m-am informat de pe forum si este cate un cod bonus aproape la fiecare event (promotie) dar la eventul acesta, dar in momentul de fata nu este nici un cod pentru ca codurile expira tin doar 7/10 zile..intra pe fforum si scrie la cautare cod bonus si o sa gasesti raspunsuri!
si exp decat la ingrijirea animalelor si la sarcini. Zooroni se mai obtin si daca completezi puzzle-urile:
toate: zooronymyden: 1 zooron pe ora
primul: 5 zooroni
al doilea: 10 zooroni
al treilea :15 zooroni
al patrulea: 25 zooroni
Sper ca te-am ajutat!
Bafta la joc si mult succes!
Funda te rog?

| popadenys00 a răspuns:

Zooronymyden: 1 zooron pe zi sorry :X

| popadenys00 a răspuns:

Daca vrei sa stii care-i id-ul de zoomumba si username pentru a ma baga la prieteni iti zic:
denistarei2