| Darkus22 a întrebat:

Hei! Care imi poate da va rog un cont pe RoBlox? Un cont Builders Club va rog mult de tot! Sau macar sa aiba haine misto si un place cu multe vizite va rog! DAU 100 FUNDE! cand eu pun o intrebare, orice intrebare evoi scrieti ceva si eu dau funda!

2 răspunsuri:
| decesuntaici a răspuns:

N-ai nevoie de conturile altora.
Am gasit o metoda gratuita si legala de a obtine Builders Club aici: http://kwiksurveys.com/online-survey.php?surveyID=OCIDIN_71cf91f3
Ar trebui sa ai BC-ul intr-o luna ca eu l-am primit.
Funda?

| farufaru14 a răspuns:

Am eu un cont dar nu-i buldier club Se numeste Spiridus112 si parola Spiridus1123 fa si tu ce vrei pe el add me skype nume :vladecelmaitare1020