| ZoZzo a întrebat:

Hei! care imi zice si mie un joc online fain cum ar fi metin sau wow sau cabal.am incercat sa imi instalez metinul si cabalul dar nu imi mergea. plss care ma ajuta si me mine sa imi downloadez un joc si sa-l fac sa mearga.am auzit ca trebuie ceva cu ip sau nu stiu ce? plsss dau funda happy

3 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Nu e nimic de ipwinking

incearca eudemons sau dragonica (de la THQ ice)
si cabal sau metin nu sunt de loc "fain" k?laughing

| KaTaNa97 a răspuns:

Jade dynasty
bloodline chamions
A.V.A
continent of the ninth
vindictus

jocurile de la perfect world

cam atat stiu

| ZoZzo explică:

Nu am zis ca am jucat metin am zis ca am jucat un joc fain... dar cand am zis metin si cabal ma refeream ca asa era genul jocului nu ca am jucat metin si era fain laughing