| TudorRebecca18 a întrebat:

Hei!
Deci, sunt în căutarea unor jocuri foarte, dar foarte vechi.Nu le mai știu numele, știu doar aspectul și acțiunea.Primul joc era ciudat, eu eram foarte mică, și cred că jucam pe Nokia.Jocul era cu o fată care era ma mult dezbrăcată decât îmbrăcată,( de obicei era în lenjerie) avea o mitralieră, se urca pe clădiri și împușca niște oameni care o urmăreau parcă.Un joc sângeros și ciudat, știu, dar eram mică și habar n-aveam ce mă jucam eu acolo.Al doilea joc, e cu niște omuleți pixelati care se luptau, tot pe Nokia cred că îl jucam.Acesti omuleți erau urâței că să zic așa, și pitici.Eu una am căutat, și mult, pe google, dar nu am găsit nimic. Poate cunoașteți jocurile astea, nu știu.Al treilea joc, ar fi ca un simulator de viață.Aveam un caracter de gen feminin căruia îi controlam viața.
Baie, somn, gătit, o puneam să facă genul ăsta de chestii.Mă duce cu gândul la sims, dar jocul ăsta mi se pare și mai vechi, nu știu.Dacă aveți idee despre ce vorbesc, mi-ar plăcea să aflu. Orice informație e bine venită, o pot folosi ca să caut aceste jocuri.