| Samantha234 a întrebat:

Hei,hei happy
Cine imi poate spune despre ce e vorba in jocul Outlast? Am nevoie de un raspuns cat mai lung si detaliat.
Cel mai bun raspuns primeste fundita :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decii pentru ce-i care n-ati inteles povestea din oultast whisteblower o spun eu big grineci, Waylon Park era un specialist de software angajat de Murkoff (el i-a trimis e-mailul lui Miles Usphur) care lucra in laborator. Insa din cauza unui experiment nereusit, controlul asupra azilului e pierdut iar tot personalul Murkoff este evacuat. Pentru ca a fost prins de catre seful agentiei ca incerca sa trimita un e-mail despre ce se intampla, a fost dus la reeducare. Apoi controlul a fost pierdut si daca ai observat, pacientii nu se mai iau de tine pentru ca esti imbracat in haine de-al lor. In fine, dupa ce indeplinesti obiectivele si scapi de doctorul care vroia sa te omoare, ajungi de acolo de unde ai inceput jocul, din receptia azilului. Acolo te intalnesti cu seful Murkoff care te ataca cu cutitul, iar, cand sa te injunghie, The Wallrider (fantoma), il omoara si te lasa sa pleci, pentru ca Wallrider-ul era controlat de Miles, si el te-a lasat sa faci ceea ce el n-a putut. Si la final, in masina, umbra aceea era de fapt Miles si dupa cum presupun ca ai vazut, schimbatorul de viteze era blocat iar Wallrider-ul (care era Miles) te-a ajutat sa spargi poarta si sa scapi. Apoi, Park uploadeaza videoul facut cu tot ce s-a intamplat acolo, incriminand compania Murkoff.

| Reb a răspuns (pentru anonim_4396):

Astea nu sunt detalii... is spoilere. Despre ce e in genul la ce-am scris mai jos man

| Reb a răspuns:

In jocul Outlast este vorba de : Un reporter care a mers sa investigeze un azil in care se faceau multe experimente pe oameni. El a fost blocat acolo un timp indelungat si a murit fiindca a trebuit sa fuga de inamici si la un moment dat, cineva i-a taiat degetele de urla ca naiba. Cand in sfarsit merge spre iesire ( foarte ranit. abia se mai misca) a cazut la pamant, si cand era langa usa jandarmii l-au atacat crezand ca el are in corpul lui fantoma unei fantome numita Billy supranumit si The Walrider. Cam asta a fost de povestit. Restul gen misiuni etc. descoperi singura. Nu vreau sa stric faremcul jocului.
P.S. Reporterul numit si Miles Usphur a fost chemat de caracterul din Outlast: WhistleBlower.

| Reb a răspuns (pentru Reb):

Reformulez : ''fantoma numita Billy supranumit si The Walrider'' nu '' Fantoma unei fantome numita Billy supranumit si The Walrider'' a si in loc de faremcul farmecul