| Xx0Elly0XxBby a întrebat:

Hei ma puteti ajuta cu ceva imi puteti schrie niste jocuri de fete tari va rog fundita...

13 răspunsuri:
| DarkGhost a răspuns:

Call of duty, gta, far cry 1/2/3,pes,fifa,

Răspuns utilizator avertizat
| Hutanu_Andrei_1990 a răspuns:

Nosferatu: The warth of the malachi
cel mai tare joc de fete, joaca-l noaptea ca e prea roz pentru zi

| Xx0Elly0XxBby explică (pentru Hutanu_Andrei_1990):

Ai grije cum vb ca ma enervezi daca vrei fundita da-mi raspunsuri cum se cade hm

| Hutanu_Andrei_1990 a răspuns:

Eh. do not feed the trolls... nu mai spun nimic, cs nu e de fete apropo

Răspuns utilizator avertizat
| ElenaVempers a răspuns:

"yandere simulator"-un joc pentru fete
DESCRIERE-o fata s-a indragostit de un baiat si sunt intr-un liceu fata omoara fetele pe carel plac pe acel baiat
Nu este ceva inspaimintator este ceva ....um sa-ti spun... pentru fete si nu e de groaza e un joc normal si trebuie sa-l instalezi apropo. Fundita?

| ElenaVempers a răspuns:

"Yandere Simulator'-un joc pentru fete l-am jucat si eu e interesant si e bun
Descriere- o fata iubeste un baiat iar fata omoara toate fetele carel iubesc pe acel baiat
Nu este stasnic nici ingrozitor nu-i nimic de speriat pur si simplu e normal nu iti apar prostii de monstrii in fata sau ceva de genul asta.
Trebuie sa-l instalezi si ca s-o faci acolo o sa-ti apara niste poze sunt false jocul nu-i asa de straniu sa cauti pe Youtube si o sa vezi cum arata de fapt. Fundita?