| HεεЌεЯε a întrebat:

Hei,ma tot plictisesc de jocurile pe care le am in calculator si ma intrebam daca stiti vreun joc care v-a placut,joc mmorpg in afara de metin,cabal, league of legends, aion sau un joc care sa semene nu GTA.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Portal 2, Serious sam 2, Max Payne 3
Mass Effect 3
Call of Duty black ops 2
Dead Island Riptide
Dead Island
Metro Last Light
Metro 2033
Crysys 2
watch dogs
Prototype 2
si tot asa happy

| HεεЌεЯε explică:

Fuzzy,acel watch dog nu stiu daca este pentru PC, imi spui daca merge si pe PC? te rog si iti dau funda

| Emrys07 a răspuns:

Salut incearca Vindictus Europe http://vindictus.nexoneu.com/NXEU.aspx doar vezi cand intri in vindictus dureaza vreo 5 min, funda?

| CaPoNNe a răspuns:

Incearca Epic Duel este un joc pvp jucat direct pe net