| Konic23 a întrebat:

HeI sall TPU am si eu o intrebare deci am gta samp=san andreas multiplayer si vreau sa imi iau s0b dar de cate ori il descarc ii tremura imagine pana cand ajung sa joc dar cand se incarca servrul si cand apas pe "ESC" Tremura de este teroare am shimbat si windowsul am instalat de4 ori gta sa nimic autatima plzz funda :X

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Incearca alt cod, spre exemplu: m0key, care e bazat pe cleo mode.

3 răspunsuri:
| Master1 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/39EBIR0KURQ9/s0beit-0-3e-rar.html
uite un site pentru un s0b pentru un server de samp 0.3e si dezinstaleazal pe cel care il ai si baga-l pe asta si dupa zi-mi daca a mers

| Konic23 explică (pentru Master1):

Nu,nu a mers am dat dublu colick pe el si nu s=a intamplat nimic sad

| Master1 a răspuns:

La mine a mers nu stiu la tine ce are deci mai cauta pe google.com cauta asa mod s0beit download si poate gasesti ceva