| XxFamouseXx29 a întrebat:

Hei salut TPU am o problema ma roog un fel de problema pentru cei care se joara ourworid imi ziceti va roog cum e fam gemsi? dau unda big grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaEllenn a răspuns:

Problema e de gems...credeam ca eram singura care se mai omora cu gemsi astia... uite un sfat prietenesc : intra pe site-ul asta-http://mohamed654.wordpress.com/category/vegas-world-game/
daca ai facebook iti da mai multi gems pentru ca ai cod si pentru el si pentru ow normal;)
Sper ca ti-am fost de folos;) :)

1 răspuns: