| asdasdasdasdasdsa a întrebat:

Hei salut tPU. Deci am luat si eu jocul Blacklight Retribution
Mi-am facut cont dupa am downloadat am asteptat sa mi se ia instalarea am instalat jocu. Si acum sunt la ofereastra cu jocu unde is 2 buline verzi : Prima bulina :NORTH AMERICA/Australia
si a Doua bulina : Europa. Dar nu imi scrie niciunde start sau play nou nu ma lasa sa joc. Iar daca intru pe site si ma loghez cu contul sa dau playnou. Ma da sa iau jocu ce e de facut oare? Cel mai bun raspuns primeste funda

1 răspuns:
| hgkyjghgjhgygjh a răspuns:

Pai asteapa ca linile ale da jos sa se incarce si oasti merawinking