| Motz a întrebat:

Hei! Stie cineva cand apare sleeping dogs 2? Sau s-a imi spuneti jocuri aseamatoare!
P.S! Sa nu imi spuneti de Mafia1 si 2, Saints Row3 si 4, Just Cause2. Mercenaries 2, Total overdose, Tru Crime.Gta 4 etc! le-am avut pe toate mentioanate!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bubilul a răspuns:

Eu nu stiu cand apare sleeping dogs, dar iti recomand sa te joci watch dogs, the godfather, gta 5 daca iti merge.

| Motz explică (pentru Bubilul):

Pai Gta 5 nu a aparut pentru pc! happy daca aparea il aveam de mult laughing