| NarutoSasuke46 a întrebat:

Hei stie cineva un site cu un generator de coduri membru (stiti coduri din acelea care te fac membru cu toate beneficile) pentru animal jam (fara descarcare) sau daca nu, de unde asi pute sa il descarc? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Încearcă și tu cu astea, nu știu dacă merg, alți au zi că merg, de membru nu știu o să mă uit : http://www.animaljamguide.com/free-animal-jam-stuff/

| NarutoSasuke46 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Pe astea le sti-am si eu.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru NarutoSasuke46):

Atunci nu știi ce să îți zic sad

Sper ca alt cometariu, alt utilizator, să îți fie mai de ajutor.