| anonim_4396 a întrebat:

Hei! stie cineva vreun site de pe care poti downloada gratis jocuri erc press cu rexio si kretes? (daca se poate nu site-uri pe care trebuie sa te loghezi sau care necesita mult timp pentru a te pune in pagina de download)

Răspuns Câştigător
| Mikys99 a răspuns:

Google xD...cel mai bine e sa scrii jocurile si sa le dowloandezi de pe Internet Explorer pentru ca sunt pe gratis si fara virusi eu mereu le dowloandez de pe Internet Explorer la sigur ai.Sau logheazate pe torrent si dowloandeazal de acolo sau torrentino.com la fel sunt jocurile gratis.http://www.downloadjocuripc.com/ incearca si acest site sper ca ti-am fost de ajutor. Funda please