| MiCuLuTsA a întrebat:

Heihappysunt jucatoare mai veche de metin2 doar ca nu am jucat de ceva vreme..acuma ca mi-am amintit de joc,bucuroasa sa intru cu contul vechi unde aveam lvl mai mare, am fost dezamagita nu mai am nici o breasla sau cum ii spune caracterul cu care jucam eu...ori fac eu ceva gresit ori s-au sters..Ma puteti ajuta?:*

1 răspuns:
| FLORINESCU39 a răspuns:

Ori contul tau a fost "atins " happy de hackeri ori s-au facut chestii noi sau ceva si s-a sters caracterul. Cu breasla, la inactivitate poti fi scoasa happy