| Jee354 a întrebat:

Am facut greseala sa imi descarc Nod32..Acesta doar mi-a distrus pc.Pe orice dau imi apare,,(null) is not a valid Win32 application...Ce pot sa ii fac? Excludeti varianta de reformatare pentru ca abia l-am facut

Răspuns Câştigător
| IonutBaws a răspuns:

Reinstaleaza-ti Windowsul.Cel mai bun Windows momentan pentru mine este 7 ca nu imi da Win32 is not a valid sau alte probleme.Dar la win 7 trebuie sa ai partitie separata sa nu instalezi nimic in C ci doar in D, F, E... Cu Win32 problema ta e ca trebuie sa iti bagi mai bine Windows7.Pe el nu ai probleme. Sper ca ti-am fost de mare ajutor.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Din pacate am avut si eu aceiasi problema si singura solutie a fost reinstalarea windows-ului. Alta solutie nu cred ca este.
Succes!

| Jee354 explică:

Ma temeam de raspunsurile astea..Imi pare rau ca nu am putut sa dau funda amandurora dar.happy Ma rog..Multumesc si..Bafta