| iuliaa27 a întrebat:

HEI, TPU. Am fost la un specialist si i-am dat sa-mi scoata un document la imprimanta. Acum, dupa mai mult de 6 luni am nevoie sa pun diacritice si cand am intrat, am vazut ca l-a salvat ca pe niste poze, ( pdf, cred) si nu ii pot pune diacritice. Ce ii pot face? Ce solutii am? Va rog, seriozitate!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta onlie un convertor din pdf in doc. Gasesti cu sutele

| iuliaa27 explică (pentru suntserios):

El este salvat cu doc, am folosit ce ai zic si tot in pdf mi-l da...

| suntserios a răspuns (pentru iuliaa27):

Pai daca e salvat doc inseamna ca nu e pdf

| UnTipMisto a răspuns:

Cauti un pdf editor sau o solutie online pdf to txt, doc( altceva) care pti edita, ar fi varianta cea mai simpla

| iuliaa27 explică (pentru UnTipMisto):

El este salvat cu doc, am folosit ce ai zis si tot in pdf mi-l da...

| UnTipMisto a răspuns:

Pai ma pui doc se poate edita, tu ce vrei sa faci?

| iuliaa27 explică:

El e salvat cu DOC, ce sa fac?!?!?!?!?!?!?!?!