| En3Rgi a întrebat:

Am instalat recent gta 4 si am bagat ultimul patch v1.0.7.0 si cand am incercat sa intru in joc nu a mers.Imi cerea xlive.dll.L-am bagat si pe ala si dupa nu mai intra deloc si nici nu imi arata vreo eroare.Stiu ca acu un an cand am luat jocu imi mergea pe medium la grafici fara patch.Acum cand l-am bagat pe ultimu nu mai merge.Ce sa fac? Apropo am incercat si versiunea 1.0.5.0 si 1.0.6.0 si nu au mers.Imi merg doar alea sub 1.0.5.0.M-am uitat si la tutoriale pe youtube dar fara rost help va rog.

2 răspunsuri:
| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Pai exista mai multe posibilitati:
1)Placa de baza nu e compatibila
2)Jocul este prea mare
3)Placa video nu suporta graficele
4)Ai downloadat o prostie

| En3Rgi explică (pentru CristeaAlexandru1982):

Uite daca raspunzi asa ca nu ai ce face nu o mai face.Am spus clar ca m-am jucat dar acum nu mai merge din cauza patchului.