| UchihaShisui88 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare am descarcat Minecraft de pe linkul acesta http://www.2shared.com/file/b4ysqp3Z/MinecraftSP.html dupa ce l-am descarcat imi apare Minecraft Launcher intru in el si jocul merge perfect dar... dupa ce ies nu este nici o icoana a jocului pe Dextop, iar daca o caut imi apare Numa Java :|
Ce-i care la-ti jucat spuneti pasi pe care trebuie sa ii fac pentru al descarca in mod corect, pleas :D

1 răspuns:
| alexxis0712 a răspuns:

Trebuie cumparat sa-l joci calumea asa e fake