| 123asdfghjkl a întrebat:

Am o intrebare cam banala dar totusi as vrea sa stiu o chestie legata de Snapchat. Cand ma uit in lista de prieteni, cei de acolo ma au si ei adaugati sau doar eu i-am adaugat? Daca nu atunci cum vad cine m-a adaugat dupa ce imi apare ca notificare si dispare. Dau funda raspunsului complet, sunt noua pe Snapchat

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Deci când intri la conversații apar numele celor care i-ai adăugat tu. Dar dacă ei au chestia aia din fața numelui cu gri, înseamnă că nu te-au adăugat și ei.
Dar mai poți verifica și cine te-a adăugat, dacă apeși pe sigla lor, acea fantomă, care apare într-un colț. Dacă ai ajuns până aici, acolo îți vor apărea informațiile tale, plus funcția ''Added me''
Iar acolo evident îți arată cine te-a adăugat în lista lor de prieteni. Și pentru mine a fost foarte greu să folosesc această aplicație la început, dar m-am obișnuit.