| sebi5500 a întrebat:

Hei TPU, am o problema a jocurilor video, si anume gta 5. nu stiu cum anume o sa-mi mearga jocul pe calculator, si vreau sa vad daca merita cumparat.O sa las datele calculatorului iar cine are la fel sau stie despre e e vorva il rog sa ma ajute. PROCESOR: Intel{R}, pentium{R}, Dual CPU E2180 @ 2. 00GHz 2. 00GHz INSTALLED MEMORY[RAM]: 2, 00GB SYSTEM TYPE: 32-bit operating system Pen and TOUCH: not pen and touch avaiable for this display. Acestea sunt datele le-am pus pe toate pentru ca nu eram sigur.Nu vreau sa-mi spuneti daca o sami incapa sau nu, vreau doar sa stiu cum va rula si ce grafica voi avea, daca voi merge in reluare etc. Va multumesc celor ce vreti sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Hazzard a răspuns:

Pe o astfel de configuratie nu este posibil sa ruleze GTA V.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici vorba slabut

| Dugalle a răspuns:

0 sanse sa mearga. Nu va rula, nu va nimic. Nu o sa pornesti jocul si tu te gandesti deja la grafica?