| Dia0004 a întrebat:

Am o problema chiar cu site-ul TPU. Daca vreau sa raspund la o intrebare imi zice ca trebuie sa trimit e-mail-ul de confirmare. Dau pe trimitere zice ca a fost trimis dar tot nu merge.L-am trimis de zeci de ori pana acum dar degeaba. Deci ce trebuie sa fac.
Funda

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu merge atunci va trebui sa trimiti un mesaj din CONTACT, sa expui problema si sa soliciti rezolvarea, doar echipa TPU te mai poate ajuta. Va trebui sa astepti pana luni sau marti pentru o rezolvare.