| BeiiByiLuvYouu a întrebat:

Am o problema la messenger.Can vreau sa imi schimb culoare scrisului permanent la toate persoanele, dau la >>messenger-preferences-appearances si imi selectez culoarea, dau apply si dupa ok. Bun pana acum... dar pe urma cand vorbesc cu cineva, imi apare dar arunci cand scriu iar cand dau enter imi apare cum era inainte.Va rog ajutati-ma! Mentionez ca am mess.11

2 răspunsuri:
| Lorryyyy a răspuns:

Buna! Mai incearca si daca nu merge deloc atunci instaleaza-ti un alt mess happy eu am messenger 10 si merge sa schimb culoarea happy sper ca ti-am fost de folos :*

| Lorryyyy a răspuns:

Fundita? big grin