| Vdm_Raul_2000 a întrebat:

Am o problema nici nu stiu cum sa incep, in primul rand cand vreau sa downloadez ceva imi apare o imagine si imi spune sa mi se trimita pe telefon ori sa mi se testeze iq sau sa descarc melodii pentru a downloada! Ajutati-ma va roog, dau funda

1 răspuns:
| LeMoN01234 a răspuns:

Asta ii pentru unele downloadari iti apare asa nu poti sa downloadezi acel fisier decat daca faci una din acele "chesti" ce iti apar acolo si cand termini trebuie sa dai un mesaj de pe telefon care iti va lua 1 euro 2 depinde si dabea atunci poti descarca, adica vrei sa descarci platesti laughing bft...