| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am un cont de steam si nu pot vinde iteme deoarece imi scrie ca contul meu e limita si ieri mi l-a deschis si azi iar mi l-a inchis, ce sa fac ca sa nu mai fie contul meu limitat?

2 răspunsuri:
| leonardrd a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 5E investiti in Steam.Nu sunt sigur de asta. Funda?

| gamerHDgaming a răspuns (pentru leonardrd):

Da dar eu am pus 1$ si am cumparat un joc si mia deschis marchetu si dupa ce mi la deschis am dat rambursare la joc si mi la inchis iar ac dupa o luna am mai cumparat unjoc si intr-o seara mi la deschis si a doua zi cand m-am trezit imi scria iar ca contul meu e limitat ce trebuie sa fac ca sa nul mai am limitat