| RadXx a întrebat:

Hei TPU as vrea sa pun intrebarea asta deoarece ne apropiem din ce in ce mai mult de noiembrie si as vrea sa va intreb daca jocul gta 5 a aparut sau cand va aparea,si inca o intrebare, se potriveste cu pcul meu fiindca am asatongueentium(R)Dual-Core CPU E5200@2.50GHZ 2.40GHZ,2.00gb si placa video nVIDIA geforce 8400 gs

6 răspunsuri:
| Uraniu a răspuns:

Apare pe 23 noiembrie, in schimb nu cred ca o sa-ti mearga, deoarece ai dual-core si iti trebuie minim quad-core...

Răspuns utilizator avertizat
| Uraniu a răspuns (pentru DomnulCartof):

Eu iti zic doar cerintele oficiale..., apropo, citeam zilele astea pe net si am inteles ca e posibil ca GTA V sa apara prin primavara...

Răspuns utilizator avertizat