| RadXx a întrebat:

Hei TPU as vrea sa va intreb daca stiti cand va aparea versiunea beta la jocul world of warships imi plc mult si de aceea am vrut sa va intreb mersi si funda

Răspuns Câştigător
| XeQt a răspuns:

Betaul va aparea cand jocul va fi aproape gata din cate am inteles pe la sfarsitul anului, insa poti incerca jocul BaatleSation Pacific

| RadXx explică (pentru XeQt):

Ok...ms pntr sugestie este ff tare si jocul asta, ai putea sa imi dai un link terog fiindca nu prea il gasesc

1 răspuns: