| SlenderMan299 a întrebat:

Hei TPU ca toti cei care au vrut sa joace Rumble Fighter am o problema.Cand vreau sa intru in joc mi se incarca hack shield 3 linii si dintr-o data toate dupa apare eroarea: Can not execute Hack Shield iar dupa : Can Not Execute Hack Shield cine vrea sa ma ajute sa imi explice pas cu pas? Dau funda ma jur!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu

| mihai9910 a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi! Asa imi aparea si mie si l-am reinstalat a mers.Si in caz de iti apare o eroare dupa ce reinstalezi "Program execute failed" faci asa : dai click dreapta pe el si run as administrator sau daca il ai in romana executare ca administartor. Sper ca am fost de foloshappy