| Pepyo a întrebat:

Hei TPU ce sa fac am laptop si cand descarc ceva nu imi mai apare adica am descarcat counter strike nu mi-a aparut chiar daca a zis ca s-a sintalat l-am cautata peste tot si in locul unde a zis ca se instaleaza si in bara de la cautari peste tot si asa imi face si cu steam ce sa fac?

5 răspunsuri:
| KeyoAsurame a răspuns:

Apasa CTRL+J si vei vedea la descarcari

| Pepyo explică (pentru KeyoAsurame):

Pai ele se desarca si se sintaleaza dar dupa finish nu se mai afla in laptop ca si cum nu le-as fi desarcat

| KeyoAsurame a răspuns (pentru Pepyo):

Cauta in deskop numele
ce calculator ai?

| Pepyo explică (pentru KeyoAsurame):

Este laptop Lenovo... dar nu gasesc nicaieri acel nume nici in bara de start nicaieri

| KeyoAsurame a răspuns (pentru Pepyo):

Ok? ....aici cred ca nu ma mai descurc