| diannna38 a întrebat:

Hei TPU, cei ce ati jucat pe ONLIVE ma poate ajuta cu o chestie, sper :
Cum asi putea sa joc un joc pe onlive mai mult de 30 de minute in afara sa cumpar jocul, ceva hack exista si daca da trimitetimi un link dar sa fie si bun.
Mai am o intrebare poat oare conecta contul de steam la OnLive si sa ma jocu jocurile de ep steam pe onlive am niste jocuri pe cre le-am cumparat dar pc-ul meu nu le suporta noua placa sa ar in 4 luni si eu acum am una de 128 mb, deci oare pot sa conectez contul de seam la ONLIVE si sa ma joc jocurile acolo? si daaca da cum fac chestia aia.Cel ami bun link cu hack-ul sau cel mai bun raspuns primeste funda +vot

1 răspuns:
| OldTravian a răspuns:

Salut. Am deschis un nou server de travian, versiunea veche care a placut tuturor, un server speed 250x. Te invit si pe tine, alaturi de prieteni sa populam serverul si sa ne distram impreuna. Adresa serverului este: www.oldtravian.com