| iosif12 a întrebat:

Hei TPU cine stie sa foloseasca hamachi si sa ma ajuta si pe mine sa joc metin2 pe hamachi sa bage id :teroareadinromania in lista dau funda

Răspuns Câştigător
| AndyServerFull a răspuns:

Trebuie sa ai hamchi instalat si daca vrei sa joci pe serverul alt cuiva si el are server pe hamchi trebuie sa dai la network ...join an existing network dupa care scrii id lui si parola lui de la hamachi funda:X

1 răspuns:
| iosif12 explică:

Deci asta icnerc sa fac dar numi emre dac imi dai id tau sa folosim team wiever iti dau funda