| crisu2012 a întrebat:

Cum pot pune pozele in album pe ladypopular.ro.Adica am facut un album dar nu stiu cum sa-mi pun pozele in el.Help! Va rog!

1 răspuns:
| YangMin a răspuns:

E usor! Iti apare FA O POZA! Si dai acolo.Acolo alegi daca sa fie in oglinda(sa te vezi invers), sa ii dai nume si daca sa fie si cu animalutul tau.ATENTIE! In album nu poti pune poze cu tine in realitate, nuami cu lady a ta! Si daca nu te superi as vrea sa imi spui cum te numestiwinking