| George20123 a întrebat:

Hei TPU, era un joc cam vechi cu vampiri, cel pe care il jucai tu avand parul lung si alb. Dupa ce bateai ceilalti vampiri le luai abilitatile.Imi poate spune cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| madalinfindrihan a răspuns:

Nosferatu nici atat nu cred. Poate Moonlight s-au Reign Of Blood. Sper ca te-am ajutat sau mai potii intra pe MMORPG cred ca stii si tu ce inseamna acolo sunt majoritatea jocurilor care sunt astazi si sunt de toate felurile si sunt reale nu fake gen nosferatu. Funda?