| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, Exista metode de a sparge conturi de Facebook?

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Și dacă îți răspund că da, există, o să vrei un tutorial cum să spargi conturi de Facebook? laughing laughing

| McLISTO a răspuns:

Daca stii informatii despre acea persoana poti incerca cu acelea daca nu cauta un expert. eu stiu doar cum sa aflu email-ul acelei persoane. nu si parola

| leapșa a răspuns:

Se poate, dar ai nevoie de noroc.
Sper sa fie ok scriind asta: trimiti un e-mail sau un mesaj pe Fb (sau unde mai comunica persoana respectiva) cu un link al unei adrese de web false. Tu creezi acea pagina web (o poti downloada de pe net) de "log in" Facebook si ii trimiti link-ul paginii respective.
In momentul in care persoana intra pe pagina aia si incearca sa se logheze, ii va aparea eroare log in, dar tu vei primi pe e-mail datele ei personale: nr telefon/e-mail si parola.
Gasesti mai multe pe net.