| Lary_Larisa_1983_8lgL a întrebat:

Imi poate spune cineva cateva jocuri care se pot juca pe PC si sa nu fie chiar de baieti, adica mai de fete.
Dau FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| CosminFlo a răspuns:

Sims, minecraft (i-ti dezvolti creativitatea), Worms Revolution sau alta versiune (e un joc destul de fun)...
Cam atatea nu prea sunt jocuri "de fete" pentru ca mai nou cam toate fetele joaca toate jocurile inclusiv de "baieti"... adica nfs, cs, gta, euro truck simulator, left 4 dead, mafia, dirt, lol, dota 2.

| Mold0veanul a răspuns:

Stardoll, League of Legends, Cs:Go, Dota 2, Call of Duty..Slither.io laughing
Incearca si Mario.batting eyelashes