| Whitecore a întrebat:

Hei TPU, mi-am bagat gta san andreas iar dupa GTA Bucuresti, iar cand intru in joc dupa scurt timpa ma scoate(am incercat de 10 ori)

4 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Iti scrie vreo eroare?

| Whitecore explică:

Pai da, imi zice WINDOWS CHEKING PROBLEM, ciudat nu?

| roxanna05 a răspuns:

E din cauza windosului deoarece e prea mare presiunea pentru laptoc sau calculator mie asa mi s-a intamplat

| EdiT a răspuns (pentru roxanna05):

Nu e nicio presiune. Dacă ar fi am măsura-o în pascali, nu? Dacă ar fi prea mare "presiunea" s-ar restarta (dacă se încinge) sau nu ar merge (nu are cerințele necesare) Îți dă ceva eroare? Anyway Google is your friend.