| SUPER76 a întrebat:

Hei, TPU, mi-am instalat jocul Need for Speed Underground 1 dar am o problemă cu el: nu îmi merg melodiile alea când începi o cursă, la meniu. Mă ajutaţi vă rog? Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| tudor565 a răspuns:

Dezinstaleaza.l si descarca-l d.aci. http://oceanofgames.com/need-for-speed-underground-game-free-download/

| SUPER76 explică (pentru tudor565):

Nu îmi voi pierde tot ce am făcut la el?

| tudor565 a răspuns (pentru SUPER76):

Nu. Du-te in my document ssi caută folderul cu salvari copiel in alta patre de ex pe desktop dezinstaleazal si apoi instaleaza versiunea pe care ti.am dat.o. Dupa copie folderul cu salvari la loc.

| SUPER76 explică (pentru tudor565):

Sincer, nu știu de unde sa il instalez. Sunt prea multe reclame. Eu l-am instalat de pe fullypcgames.com.

4 răspunsuri:
| SUPER76 explică:

Scuze că nu am fost prea explicit.