| YoYoJuSt4U a întrebat:

Pentru fete:Voi va jucati It Girl pe Facebook? Daca da, imi spuneti va rog cum va cheama pe facebook, sa va trimit cerere pe It Girl, sa va am la clique? Va rog, dau

3 răspunsuri:
| vanish a răspuns:

Alina Mihaela... un reper ar fi o poza cu un fundal roz, ca nu cumva sa dai la alta persoana big grin

| Elena5874 a răspuns:

Crisha Irr

| mariootza_2108 a răspuns:

Maria Nicoara sau Nicoara Maria( nu mai stiu sigurbig grin) si te rog adauga-ma pentru ca am nevoie de 7 cliques ca sa am prieten si am doar 6! Please