| MuguDB1 a întrebat:

Stie cineva, cand se anunta " free transfer to euW" pe lol? Exista macar o perioada de genu? Dau funita

Răspuns Câştigător
| FlorinMarius123 a răspuns:

Stai linistit pe EUW sunt mai multi noobs si eu as zice ca nu are rost sa te muti, gratis nu ai cum doar cu RP nu IP! Eu am acolo cont de platina 2 si sunt multi noobs

1 răspuns:
| TrolFrezze a răspuns:

Nu se poate decat pe ip-uri. Nu este gratis transferarea de pe un "server" pe altul. Crede-ma am incercat in tot feluri de moduribig grin