| eduard2013 a întrebat:

Hei TPU, vi s-a intamplat si voua in ultimele zile, atunci cand intrati pe cartoonnetwork.com sa va redirectioneze spre cartoonnetwork.ro? Cumva nu mai exista site-ul?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

E logic, odata ce tu esti din Romania sa te redirectioneze pe.ro.
Exista si.com, dar tu nu ai acces la el traind in Romania. Fiecare tara are acces la varianta de site construita pentru tara respectiva.
http://www.cartoonnetworkeurope.com/ asta e site-ul.com, de unde iti poti alege tara si respective domeniul, in cazul tau.ro.

| eduard2013 explică (pentru Ineys):

Dar de ce pana acum mi-a mers si acum câteva zile nu mai mergea?