| Annä_Anné_1997 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa imi schimb laptop-ul in limba romana, si nu stiu cum? ( dau funda )

Răspuns Câştigător
| NikoletaVlog a răspuns:

Daca e Windows 7 Urmareste acest tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=sEeLJoKWNcc

3 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Daca ai window xp original este patch care iti schimba calculatorul in romana.Il poti gasi pe saitul oficial a celor de la Microsoft.

| Metin2Hidra a răspuns:

Da exat reinstaleaza windowsu da eu tias recomanda sa nu pentru ca e foarte nasol e greustraight facecrede-ma am fost la un prieten si n-am stiutsa fac nimicstraight facesi eu ma pricep cu pc

| Santo21 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul