| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa-mi cumpar gta 5 si voiam sa stiu daca serverele de roleplay sunt incluse in joc sau trebuie sa le cumpar separat?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

GTA Online e inclus in joc. Si servere cum e FiveM se pot acccesa gratuit.

3 răspunsuri:
| byee a răspuns:

E ca si la minecraft cumperi jocu si bagi serverul asa e si pe gta 5

| Nicoleta9173 a răspuns:

Si mai am inca o intrebare, eu il am acum descarcat si nu merge tocmai okay, adica e pe high dar nu se spawneaza lumea la timp in unele momente daca il cumpar va merge mai bine?