| fNkk a întrebat:

:*
Vreu si eu sa stiu ce tip de counter-strike folosec cei care fac batalii/mixuri intre clanuri?
Este vorba de cfg sau de tipul de Counter-Strike?
Am observat ca au ca logo/spray un B mare negru si nu gasesc tipul de CS cu acel tip de spray.

http://www.youtube.com/watch?v=k4FRm5WYRUQ

Cea mai are funda pentru cine ma ajuta. :)

8 răspunsuri:
| BeBeAdE a răspuns:

E vorba clar de cfg-u facut de mana lor si de steam...

| Avadanei_Denis_1997 a răspuns:

Steam foloseste. Este un program de pe care poti descarca cs original + cfg lor original. Ei joaca pe servere private pe echipe nu publice.

Am Steam si til pot oferi cu 8 euro + cfg original markeloff :http://www.youtube.com/watch?v=mtH8x_WQyC4&feature=related
Si iti mai dau la el si contul de playzeek. Pe playzeek se joaca cu puncte, te poti juca cu ei:).

| fNkk explică (pentru Avadanei_Denis_1997):

Am si eu steam, pot downloada cfg de pe steam?

| Avadanei_Denis_1997 a răspuns (pentru fNkk):

De pe steam nu, dar poti lua cfg originale de pe www.gamesconfig.com si cauti cfg lui markeloff. funda?

| Avadanei_Denis_1997 a răspuns:

Cu Steam dai de 10 ori mai bine, e jocul original.

| t1bi a răspuns:

Jocul care se joc cei din mixuri se numeste SteaM... Spray-ul il poti dowlanda de pe netwinking sau il poti gasi in steam Funda :* :X

| mazare025 a răspuns:

Sal nu conteaza ce conter-strike ai sa ai comp bun, si eu am cautat sa-mi pun spray'ul logo de ala ce spui cu B mare si negru sau cu PGL si nu gasesc eventual un cfg nu strica daca ai FUNDA pls happy

| Archimede a răspuns:

big grin Cfg/Si foloseste Steam