| caian a întrebat:

Hei! va rog ajutati-ma cum sa dowloadez metin gx nu pot intru pe prima pagina apoi pe descarca si imi da:Reasons for this may include:
- Invalid link
- The file has been deleted because it was violating our Terms of service.cum sal dowloadez? va rog dau cu cea mai mare placere funda.

Răspuns Câştigător
| bogdi504 a răspuns:

1 Mai incearca odata si lasa-l sa mearga pana se termina
2 Vezi sa nu fie piratat intraducere astias cam p.r.o.s.t.i. =)) ca zice fisierul a fost sters deoarece ati v.i.o.l.a.t. termenii si conditile =)) cam p.r.o.s.t.i. infine...
3 Vezi sa nu ai hack in pc ca te-ai dus d.r.q. cu el cu tot cu metin
4 Ial si tu de pe site original adica http://mod3.metin2gx.ro/reg.php si da "DESCARCARE"